Fredericus Johannes van der Waal - Amsterdam - Ets, Ingelijst - Verkocht

Fredericus Johannes van der Waal - Amsterdam - Ets, Ingelijst kopen? Bied vanaf 27!

Verkoopprijs: € 28,75 (Incl. 15% veilingkosten)

Fredericus Johannes van der Waal - Amsterdam - Ets, Ingelijst kopen? Bied vanaf 27!Fredericus Johannes van der Waal - Amsterdam - Ets, Ingelijst kopen? Bied vanaf 27!Fredericus Johannes van der Waal - Amsterdam - Ets, Ingelijst kopen? Bied vanaf 27!Fredericus Johannes van der Waal - Amsterdam - Ets, Ingelijst kopen? Bied vanaf 27!

Geplaatst door  daanj
FA. (28)

438 verkochte items
Alle items van deze verkoper (41)
  • Fredericus Johannes van der Waal (1897-1986)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekEts
IngelijstIngelijst
Afmetingen34 cm x 25 cm (h x b)
Lijst34 cm x 25 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
A3 5
Fredericus Johannes van der Waal
Amsterdam
Ets
34 x 25 cm

Ietwat gedateerde lijst

Fredericus Johannes van der Waal (1897-1986)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  daanj
FA. (28)

438 verkochte items
25 cm
34 cm
25 cm
34 cm
Dit item is verkocht voor 28,75(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:23-06-2020 om 21:28
Eindtijd:09-07-2020 om 19:31
Mabarbouman63
09 jul. / 15:57
€ 25