Freek van den Berg - Haven Urk

Freek van den Berg - Haven Urk kopen? Bied vanaf 120!
Freek van den Berg - Haven Urk kopen? Bied vanaf 120!Freek van den Berg - Haven Urk kopen? Bied vanaf 120!Freek van den Berg - Haven Urk kopen? Bied vanaf 120!Freek van den Berg - Haven Urk kopen? Bied vanaf 120!Freek van den Berg - Haven Urk kopen? Bied vanaf 120!
  • Freek van den Berg (1918-2000)
Type kunstwerk Tekening / Aquarel
Jaartal 1970
Techniek Aquarel
Stijl Modern
Onderwerp Havengezicht
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 56 x 76 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Prachtig en Uniek werk van de beroemde Amsterdamse kunstenaar Freek van den Berg, de Kees van Dongen van Kattenburg. Op speciaal dik papier.  Dit kleurrijke werk is kenmerkend voor zijn fauvistische stijl.
In hele goede staat, kan zo ingelijst worden en aan de muur, zie foto’s.
Binnen Nederland € 8,70
Naar België € 13,00
Naar Duitsland € 13,00
Europese Unie € 13,00
Wereldwijd € 25,25