Prachtig en Uniek werk van de beroemde Amsterdamse kunstenaar Freek van den Berg, de Kees van Dongen van Kattenburg. Op speciaal dik papier. Dit kleurrijke werk is kenmerkend voor zijn fauvistische stijl.
Goed
In hele goede staat, kan zo ingelijst worden en aan de muur, zie foto’s.
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Amersfoort, Nederland
Tot 2 kg.
€ 8,70
Naar België
€ 13,00
€ 13,00
Europese Unie
€ 13,00
Wereldwijd
€ 25,25