Prachtige kleurrijke aquarel op dik papier van Amsterdamse schilder Freek van den Berg (1918-2000).
Freek van den Berg wordt ook wel De Kees van Dongen van Kattenburg genoemd. Zijn kleurrijke, expressieve werk wordt gerekend tot het fauvisme.
In goede conditie. Zonder lijst. Titel: Pier Periode: 1960-1970 Afmetingen: ca 56x76cm.
Perfect voor liefhebbers van kleurrijke kunst en een mooie toevoeging aan elk interieur.
Goed
Aquarel in goede staat naar leeftijd, zie foto’s.
Tot 2 kg.
€ 8,70
Naar België
€ 13,00
€ 13,00
Europese Unie
€ 13,00
Wereldwijd
€ 25,25