Freek van den Berg - Pier aan strandje

Freek van den Berg - Pier aan strandje kopen? Bied vanaf 80!
Freek van den Berg - Pier aan strandje kopen? Bied vanaf 80!Freek van den Berg - Pier aan strandje kopen? Bied vanaf 80!Freek van den Berg - Pier aan strandje kopen? Bied vanaf 80!Freek van den Berg - Pier aan strandje kopen? Bied vanaf 80!
  • Freek van den Berg (1918-2000)
Type kunstwerk Tekening / Aquarel
Techniek Aquarel
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 55 x 76 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Prachtige kleurrijke aquarel op dik papier van Amsterdamse schilder Freek van den Berg (1918-2000).

Freek van den Berg wordt ook wel De Kees van Dongen van Kattenburg genoemd.
Zijn kleurrijke, expressieve werk wordt gerekend tot het fauvisme.

In goede conditie.
Zonder lijst.
Titel: Pier
Periode: 1960-1970
Afmetingen: ca 56x76cm.

Perfect voor liefhebbers van kleurrijke kunst en een mooie toevoeging aan elk interieur.
Aquarel in goede staat naar leeftijd, zie foto’s.
Binnen Nederland € 8,70
Naar België € 13,00
Naar Duitsland € 13,00
Europese Unie € 13,00
Wereldwijd € 25,25