Armand Jamar - boeren met hun varkens in de wei
Petrus Paulus Schiedges - Zeegezicht, zeilschepen op een woelige zee
Shunyam - 'Nieuw Leven' (mooi gelijst)
Paul Henry Schouten - haan met kippen
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1997 |
Techniek | Ets/Aquatint |
Drager | Geschept Papier |
Stijl | Impressionistisch |
Onderwerp | Stilleven |
Ingelijst | Alleen in Passe-partout |
Afmetingen | 25 x 40 cm (h x b) |
Passe-partout | 48.5 x 64.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 100 |
Conditie | |||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||
Transport | |||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Rheinland-pfalz, Duitsland | ||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||
Prijs | Tot 2 kg.
Objectlocatie | Rheinland-Pfalz, Duitsland |
Starttijd | 27-6-2022 om 16:24 |
Eindtijd | 11-7-2022 om 10:46 |