Gea Karhof - Kleurenets, Heart of Gold - Verkocht

Gea Karhof - Kleurenets, Heart of Gold kopen? Bied vanaf 1!
Gea Karhof - Kleurenets, Heart of Gold kopen? Bied vanaf 1!Gea Karhof - Kleurenets, Heart of Gold kopen? Bied vanaf 1!Gea Karhof - Kleurenets, Heart of Gold kopen? Bied vanaf 1!
  • Gea Karhof (1945)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1992
TechniekEts
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen65.5 cm x 50.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage8/75

Afmetingen beeld: 31 x 23.5 cm.

Kleine vouw in de hoek linksonder.

Gea Karhof (1945)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (2)

Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (348)

Lid sinds 2010
48063 verkochte items
Alle items van deze verkoper (695)
50.5 cm
65.5 cm
Dit item is verkocht voor 11,50 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:04-03-2020 om 10:42
Eindtijd:14-03-2020 om 19:20
Biedingen (4)
japido
14 mrt. / 15:25
€ 10
Smulders-Smulders
11 mrt. / 14:42
€ 5
nelleke1958
04 mrt. / 13:04
€ 3
Oversloot
04 mrt. / 10:58
€ 1