Gea Karhof - Past time Paradise

Gea Karhof - Past time Paradise kopen? Bied vanaf 200!
Gea Karhof - Past time Paradise kopen? Bied vanaf 200!Gea Karhof - Past time Paradise kopen? Bied vanaf 200!Gea Karhof - Past time Paradise kopen? Bied vanaf 200!Gea Karhof - Past time Paradise kopen? Bied vanaf 200!Gea Karhof - Past time Paradise kopen? Bied vanaf 200!Gea Karhof - Past time Paradise kopen? Bied vanaf 200!Gea Karhof - Past time Paradise kopen? Bied vanaf 200!Gea Karhof - Past time Paradise kopen? Bied vanaf 200!Gea Karhof - Past time Paradise kopen? Bied vanaf 200!
  • Gea Karhof (1945)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 2001
Techniek Ets
Stijl Modern
Onderwerp Historisch
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 40 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 6/12
Gea Karhof (1945, Edam) is graphisch kunstenaar die met behulp van de oude techniek van etsen een wereld visualiseert waarin op één prent vele culturen samenkomen.
Dit kunstwerk heet past time Paradise, uit 2001, en is nummer 6 van 12. Het is een handgekleurde ets in allerlei kleuren met bladgouddetails op handgeschept wit papier. In het centrum van de ets is de binnenkant van een oude koepel te zien met daar omheen verschillende figuren uit verschillende culturen. Zo zien we Wonderwoman en Donald Duck, maar ook figuren uit de oudheid zoals de Hindu godin Lakshmi. Ieder gekleurd figuur heeft een ‘schaduw’ van schrift. Dit alles samengebracht in een sterrenbeeld-hemel.
Hoe langer je kijkt, des te meer je ziet. Je raakt niet uitgekeken.
De ets is zonder lijst.
De ets is samen met 13 andere etsen rechtstreeks van de kunstenares gekocht en nooit ingelijst. Tussen vloeipapier bewaard in een map. De eigenaar had 7 stuks ingelijst.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Lochem, Nederland
Binnen Nederland € 8,70
Naar België € 13,00
Naar Duitsland € 13,00
Europese Unie € 13,00
Wereldwijd € 25,25