Sfeervol werk van de bekende kunstenaar Gene Eggen. Inktschildering op papier van Jozef en Maria met kindeke Jezus uit 1953. Goed gesigneerd en onbeschadigd werk in fraaie lijst met glas. Gene Eggen was een uitzonderlijk getalenteerd kunstenaar die de inspiratie voor zijn veelzijdige werken vond in zijn directe leefomgeving. Hij maakte schilderijen, glasschilderingen en grafische werken.
Goed
Authentiek werk achter glas - geen beschadigingen
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Edam, Nederland
Tot 2 kg.
€ 12,00
Naar België
€ 17,50
€ 17,50
Europese Unie
€ 17,50
Wereldwijd
€ 30,00