George Degenhart - Gezin in de huiskamer - Linosnede - Verkocht

George Degenhart - Gezin in de huiskamer - Linosnede kopen? Bied vanaf 30!
Grafiek (handgesigneerd)

George Degenhart - Gezin in de huiskamer - Linosnede kopen? Bied vanaf 30!George Degenhart - Gezin in de huiskamer - Linosnede kopen? Bied vanaf 30!George Degenhart - Gezin in de huiskamer - Linosnede kopen? Bied vanaf 30!George Degenhart - Gezin in de huiskamer - Linosnede kopen? Bied vanaf 30!
  • George Degenhart (1936)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
TechniekHout/Linosnede
StijlMinimalistisch
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen10 x 16 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Linosnede door George DegenhartVoorstelling van een gezin in de huiskamerLosbladig, beeldmaat 10x16, bladmaat 19x28Gesigneerd en gedateerd r.o. in potlood ' Degenhart 64' Authenticiteit gegarandeerd
Binnen Nederland € 10,00
ExtraPer brievenbuspost verzenden voor maximaal € 5,- op eigen risico

George Degenhart (1936)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  lenteman
3385 verkochte items
Alle items van deze verkoper (66)
16 cm
10 cm