George Degenhart - Gezin in de huiskamer - Linosnede - Verkocht

George Degenhart - Gezin in de huiskamer - Linosnede kopen? Bied vanaf 30!

Verkoopprijs: € 24,00

George Degenhart - Gezin in de huiskamer - Linosnede kopen? Bied vanaf 30!George Degenhart - Gezin in de huiskamer - Linosnede kopen? Bied vanaf 30!George Degenhart - Gezin in de huiskamer - Linosnede kopen? Bied vanaf 30!George Degenhart - Gezin in de huiskamer - Linosnede kopen? Bied vanaf 30!

Geplaatst door  lenteman
FA. (53)

3181 verkochte items
Alle items van deze verkoper (72)
  • George Degenhart (1936)
TechniekHout/Linosnede
StijlMinimalistisch
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen10 cm x 16 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Linosnede door George DegenhartVoorstelling van een gezin in de huiskamerLosbladig, beeldmaat 10x16, bladmaat 19x28Gesigneerd en gedateerd r.o. in potlood ' Degenhart 64' Authenticiteit gegarandeerd

Dit item is verkocht voor 24,00
Starttijd:17-01-2019 om 15:41
Eindtijd:31-01-2019 om 12:52
sandt034
31 jan. / 12:38
€ 24