Ets door George Marinus Tamson. Voorstelling van de Lange Jan in Middelburg Ets onder passepartout, beeldmaat 34x19, p.p.maat 52x36 Gesigneerd in potlood r.o.: 'G M Tamson' Getiteld in potlood l.o.: 'Middelburg' Tevens gesigneerd l.o. in de druk: 'G M Tamson' Authenticiteit volledig gegarandeerd
Goed
Passepartout verdient te worden vervangen
Tot 5 kg.
€ 11,00
Naar België
€ 20,00