Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Techniek | Litho |
Stijl | Klassiek |
Onderwerp | Stilleven |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 79.5 x 60 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 470/1000 |
Originele en grote en decoratieve kleurenlitho van Joadoor, een psenoniem voor 2 bekende Nederlandse kunstenaars Ger Doornink en Hans-Jochem Bakker; is nooit ingelijst geweest
Titel: Bouquet en bleu
Afmetingen: 79,5 x 60 cm
Handgesigneerd en genummerd 470/1000 (rechtsonder)
Conditie | |||||||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||||||
Transport | |||||||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Numansdorp, Nederland | ||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | Tot 5 kg.
Starttijd | 6-2-2022 om 11:14 |
Eindtijd | 13-2-2022 om 21:39 |
Objectlocatie | Numansdorp, Nederland |