Houtdruk van Gerard Gaudaen Gesigneerd met potlood Tevens gemonogrammeerd in de druk In zacht passe-partout Conditie uitstekend Nooit ingelijst Wordt aangetekend verzonden Afhalen kan uiteraard ook
Zeer Goed
Geen beschadigingen
Tot 2 kg.
€ 10,00