Gerard 't Hart - Sjamaan zeefdruk hand gesigneerd - Verkocht

Gerard 't Hart - Sjamaan zeefdruk hand gesigneerd kopen? Bied vanaf 40!

Verkoopprijs: € 46,00 (Incl. 15% veilingkosten)

Geplaatst door  Anna26

Lid sinds 2017
1 verkochte items
  • Gerard 't Hart (1933)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
OnderwerpReligieus
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen56 cm x 66 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Inspiratie haalt G.'t Hart uit de vele reizen die hij heeft gemaakt. Zijn kunst eert uit verschillende boeddhistische en Amerikaanse culturen, door eeuwenoude mythen, gebruiken , rituelen af te beelden. Het belangrijkste element in zijn werk is altijd de kleur

hand gesigneerd

Gerard 't Hart (1933)

Alle items van deze kunstenaar(7)
Geplaatst door  Anna26

Lid sinds 2017
1 verkochte items
66 cm
56 cm
Dit item is verkocht voor 46,00(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:18-07-2020 om 12:36
Eindtijd:28-07-2020 om 22:13
groteell
19 jul. / 15:10
€ 40