Gerart Kamphuis - Vogelvlucht I

Gerart Kamphuis - Vogelvlucht I kopen? Bied vanaf 20!
Gerart Kamphuis - Vogelvlucht I kopen? Bied vanaf 20!Gerart Kamphuis - Vogelvlucht I kopen? Bied vanaf 20!Gerart Kamphuis - Vogelvlucht I kopen? Bied vanaf 20!Gerart Kamphuis - Vogelvlucht I kopen? Bied vanaf 20!Gerart Kamphuis - Vogelvlucht I kopen? Bied vanaf 20!
  • Gerart Kamphuis (1953)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1996
TechniekEts
IngelijstAlleen in Passe-partout
Afmetingen22 cm x 16 cm (h x b)
Passe-partout35 cm x 35 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage50
Gesigneerde ets van Gerart Kamphuis
zowel de ets als het passe-partout verkeren in zeer goede staat
Oplagenummer: 2/ 50

De ets wordt plat tussen 2 platen verzonden, kan ook opgehaald worden.

Gerart Kamphuis (1953)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (1)
Geplaatst door  imre9
FA. (2 )

Lid sinds 2019
66 verkochte items
Alle items van deze verkoper (14)
35 cm
35 cm
16 cm
22 cm
Starttijd:21-04-2022 om 12:22
Eindtijd:03-05-2022 om 21:12
Openingsbod € 20
ObjectlocatieDelft,  Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa