Karakteristieke kleuren-ets van de hand van Gerda Smit, rechtsonder met potlood gesigneerd en gedateerd 2003. Dit is nummer 26 van slechts 35 exemplaren. De robuuste lijst vertoont enkele kleine gebruikssporen welke eenvoudig zijn te retoucheren. Herkomst Holland Art Gallery de Bijenkorf, Eindhoven. Bij voorkeur af te halen in Utrecht.
Zeer Goed
De lijst vertoont ter rechter zijde enkele kleine gebruikssporen
Tot 5 kg.
€ 13,50
Naar België
€ 20,00
€ 20,00