Willem den Ouden - 3 boeken, o.a. oeuvrecatalogus.
Imanol Marrodán - Bilbao 30/09/2010 15:22u. (Identity Promises-serie)
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Betreft een groot abstract werk (ets uit exclusieve oplage van 20 - dit is exemplaar 4). Het werk verkeert is vlak en zuurvrij bewaard, verkeert in uitstekende conditie en kan zondermeer direct naar eigen smaak worden ingelijst. het werk is in potlood gesigneerd en genummerd.
Maat: 50x65 cm, beeld iets kleiner.
Objectlocatie | UTRECHT, Nederland |
Starttijd | 11-2-2017 om 11:41 |
Eindtijd | 26-2-2017 om 10:41 |