950pt Platina ketting - 50 cm - 5.0 gram
Klaus Jürgen Fischer - Umspieltes Feld
Alexis Gorodine - Leatherwords
Type | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1984 |
Techniek | Ets/Aquatint |
Stijl | Abstract |
Onderwerp | Abstract |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 32 x 40 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 14 exemplaren |
Fraaie ets met aquatint. De ets zelf is in goede staat, aan de bovenkant in de de witrand zitten wat tapebeschadigingen van een voormalige inlijsting. Maar bij gebruik van een nieuw passe partout valt dit volledig weg.
Gesigneerd, en genummerd in potlood.
Wordt professioneel ingepakt en verzekerd verzonden incl. track en trace. U kunt
het werk vooraf komen beoordelen in de schatkamer van galerie Rotor in Gorcum.
Ook kunnen wij uw aankopen tijdelijk opslaan. Wij kunnen ook uw inlijstingen verzorgen.
Conditie | |||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||
Transport | |||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||
Prijs | Tot 2 kg.
Objectlocatie | Gorinchem, Nederland |
Starttijd | 1-8-2023 om 9:55 |
Eindtijd | 14-8-2023 om 19:09 |