18k rosé gouden solitair oorknoppen met briljant geslepen diamant tot. 0.20ct
Klaas van den Berg - Sculptuur uil in brons
Ton Schulten - Zeefdruk: Branding van de zon - 1999
Type | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1980 |
Techniek | Litho |
Stijl | Abstract |
Onderwerp | Abstract |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 38 x 38 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 6/12 |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Goed | ||||||||||
Er zitten een paar oxidatievlekjes op het witte gedeelte van het blad. Bij inlijsting vallen deze onder het passe-partout | |||||||||||
Transport | |||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | > 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Objectlocatie | 'S-GRAVENZANDE, Nederland |
Starttijd | 31-8-2021 om 10:37 |
Eindtijd | 12-3-2022 om 10:14 |