Gerti Bierenbroodspot - Pompeï - Verkocht

Gerti Bierenbroodspot - Pompeï kopen? Bied vanaf 100!
Gerti Bierenbroodspot - Pompeï kopen? Bied vanaf 100!Gerti Bierenbroodspot - Pompeï kopen? Bied vanaf 100!Gerti Bierenbroodspot - Pompeï kopen? Bied vanaf 100!Gerti Bierenbroodspot - Pompeï kopen? Bied vanaf 100!Gerti Bierenbroodspot - Pompeï kopen? Bied vanaf 100!
  • Gerti Bierenbroodspot (1940)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen61 cm x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage57/100
oplage nummers op de foto's kunnen afwijken

REF:BA21619
Bezichtiging is altijd mogelijk.
Het ophalen van uw aangekochte kunstwerk is mogelijk in Nuenen.
Ingelijste kunstwerken worden met koerier verstuurd, volgens de onderstaande tarieven. Niet gelijste werken zullen met de pakketdienst verzonden worden.

Het werk is over het algemeen in een goede staat

Dit item is verkocht voor 120,75 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:18-04-2022 om 12:38
Eindtijd:13-08-2022 om 09:56
Glimco
11 aug. / 11:37
€ 105