14k gouden broche met emaille en parels
Robert Crumb - "Het gezin dat bij elkaar blijft, blijft bij elkaar" 1969
Type kunstwerk | Fotografie |
MICHA KLEIN (1964)
Werk van Micha Klein komt bijna niet op de markt.
Dit werk komt uit zijn vroegere periode, 1993
36 x 45 cm
Gesigneerd: gesigneerd met stift (verso)
Voorzien van speciale tekst " voor mijn vader"
Hier is er maar een van .
Op houten kader gezet. ingelijst door krutzman
Prachtige werk van Micha Klein.
Objectlocatie | Amsterdam, Nederland |
Starttijd | 13-3-2017 om 19:03 |
Eindtijd | 14-3-2017 om 11:28 |