Gislain Dussart - LITHO, Compositie met roos - Verkocht

Gislain Dussart - LITHO, Compositie met roos kopen? Bied vanaf 30!
Grafiek (handgesigneerd)

Gislain Dussart - LITHO, Compositie met roos kopen? Bied vanaf 30!Gislain Dussart - LITHO, Compositie met roos kopen? Bied vanaf 30!Gislain Dussart - LITHO, Compositie met roos kopen? Bied vanaf 30!Gislain Dussart - LITHO, Compositie met roos kopen? Bied vanaf 30!Gislain Dussart - LITHO, Compositie met roos kopen? Bied vanaf 30!Gislain Dussart - LITHO, Compositie met roos kopen? Bied vanaf 30!
  • Gislain Dussart (1926)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen65 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
OplageIII/XX

GHISLAIN DUSSART (1924-1996) /LITHO Compositie met roos
Geweldige lithografie. Hand gesigneerd en genummerd door de kunstenaar. GHISLAIN "JICKY" DUSSART (FRANS, 1926-1996) Guislain 'Jicky' Dussart was vooral bekend als de vriend en persoonlijke fotograaf van Brigitte Bardot, maar hij was ook een beeldend kunstenaar, gespecialiseerd in kubistische composities van figuren en abstracte. Dussart werkte als persfotograaf voor Paris Match, een wekelijks tijdschrift met afbeeldingen en nieuwsverhalen dat vanaf 1949 in Frankrijk werd gepubliceerd. Dussart ontmoette Bardot in 1953 tijdens een bezoek aan de zus van de actrice. Hij droeg afbeeldingen van haar bij aan Paris Match en later maakte Dussart fotocollages als beeldende kunst met afbeeldingen van Bardot en actrice Anna Karina (zijn romantische interesse). Het Museum voor Hedendaagse Kunst Krakau hield in 2013 een tentoonstelling van deze werken.
Binnen Nederland € 10,00
Naar België € 14,50
Naar Duitsland € 16,50
Europese Unie € 25,00

Gislain Dussart (1926)

Frans Frans

Geplaatst door  duif
Lid sinds 2018
1926 verkochte items
50 cm
65 cm

ObjectlocatieAlkmaar,  Nederland
Starttijd30-12-2023 om 22:43
Eindtijd9-1-2024 om 21:23
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken