5. Gislain Dussart

Gislain Dussart (1926)

2 aangeboden items / 33 verkochte items

FA. (8 x Favoriet)

Ghislain DUSSART (1926)

Frans

2 aangeboden items van deze kunstenaar

Gislain Dussart - Tulips kopen? Bied vanaf 20!

Gislain Dussart - Tulips

Geplaatst doorPrivateartcollector

Eindtijd01-05-2021 om 22:01

TechniekLitho
Afmetingen65 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Gislain Dussart - Composition with Rose kopen? Bied vanaf 19!

Gislain Dussart - Composition with Rose

Eindtijd17-06-2021 om 19:21

TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst