Victor Adam - Picardische paarden - kostbare handgekleurde litho in een kostbare lijst
Gustavsberg - Zweeds ontwerp - gesigneerd bord met handbeschilderde cyclamen
Marianne Haselhoff - Zonder titel
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Gesigneerde en als Prova d'Artista beschreven kleuren litho op handgeschept papier
Kunstenaar: Giuseppe Santomaso (1907 - 1990, Italië)
Techniek: Lithografie
Jaar: 1987
Afmetingen: Blad: 38 x 27,5 cm, Compositie:33,0 x 24,0 cm
Oplage: 150 + PdA
Gesigneerd: Hand gesigneerd en als Prova d'Artista beschreven
Conditie: Goed
Nederland = €10
België en Duitsland = €17
Starttijd | 12-4-2015 om 16:42 |
Eindtijd | 19-4-2015 om 16:42 |