Glen Baxter - Speech day, litho - Verkocht

Glen Baxter - Speech day, litho kopen? Bied vanaf 60!
Grafiek (handgesigneerd)

Glen Baxter - Speech day, litho kopen? Bied vanaf 60!Glen Baxter - Speech day, litho kopen? Bied vanaf 60!Glen Baxter - Speech day, litho kopen? Bied vanaf 60!
  • Glen Baxter (1944)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1992
Techniek Litho
Stijl Surrealistisch
Onderwerp Figuren
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 39 x 26 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 125
Bekend werk van de Engelse kunstenaar Glen Baxter, in 1992 uitgegeven door Galerie Tanya Rumpff ter gelegenheid van Baxter’s aankomst in Haarlem.  Litho op geschept papier, met potlood gesigneerd en genummerd (68/125).  In mint conditie.

Afmetingen: 39cm x 26cm

Binnen Nederland € 13,00
Naar België € 20,00
Naar Duitsland € 20,00
Europese Unie € 25,00

Glen Baxter (1944)

Engels Engels

Geplaatst door  Rosser
3700 verkochte items
Alle items van deze verkoper (206)
26 cm
39 cm