Anton Martineau - ‘POETRY OF A DUAL TALENT’ - oplage 125 ex
Jan Beranek - Beranek voor Beranek glas studio. KOBALTBLAUW sierstuk.
Type kunstwerk | Schilderij |
Het is een schilderij in acryl op doek, met de karakteristieke maskers in dikke verf opgezet.
Het schilderij meet 65 bij 54 cm; en is niet ingelijst.
Het is op achterzijde gesigneerd en getiteld.(dat is voor deze kunstenaar gebruikelijk).
Het schilderij is in Denemarken door mij gekocht.
Afhalen in Zutphen of verzending in overleg
Starttijd | 14-2-2015 om 13:03 |
Eindtijd | 21-2-2015 om 13:03 |