Zeefdruk van Gordon House, uitgegeven in de reeks van Prent 190 uit 1971. Met potlood gesigneerd, genummerd en gedateerd. De afbeelding is 41 x 40 cm. De conditie is zeer goed.
Het werk kan zonder kosten worden opgehaald in Breda of Utrecht of op kosten van de koper aangetekend in een stevige koker worden verzonden.
Zeer Goed
linksboven ver buiten beeld een nauwelijks zichtbare vlek, zie foto
Tot 5 kg.
€ 11,00
Naar België
€ 18,00
€ 18,00
Europese Unie
€ 18,00
Wereldwijd
€ 40,00