Marinus Fuit - Slangen in landschap - Kleurenlitho
Jan Poortenaar - Edinburgh Castle - Ets
Herman Brood - ELVIS - gesigneerd en genummerd 16 / 150
Type kunstwerk | Schilderij |
Techniek | Acryl |
Drager | Hardboard |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 40 x 40 cm (h x b) |
Incl. lijst | 55 x 55 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
De inspiratiebronnen voor mijn werk zijn oude culturen zoals de Japanse en Egyptische.
Japan: De mystieke kleurrijke geisha's, als bloemen met witte gezichten,sprookjesachtige verschijningen in het Kaboeki-theater zijn voor mij een belangrijke en poetische inspiratiebron. In het verleden heeft Japan heel wat Europese kunstenaars verleid tot schitterende werken, bijvoorbeeld het late hartstochtelijke werk van Van Gogh, geinspireerd door de Japanse kleurhoutsneden. Direkt- of indirekt werden o.a Redon, Ensor, Munch en Klimt door de Japanse kunst geinspireerd. En zij, en de scenes uit het Kaboeki-theater met daarin de geisha's als exotische vogels, inspireerden mij weer.
Conditie | |||||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||||
Transport | |||||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Velsen-noord, Nederland | ||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||
Prijs | Tot 10 kg.
Objectlocatie | Velsen-Noord, Nederland |
Starttijd | 2-4-2021 om 23:57 |
Eindtijd | 30-9-2021 om 19:43 |