5. Greetje Korne - Faber

Greetje Korne - Faber (1951)

4 aangeboden items / 4 verkochte items

FA. (3 x Favoriet)

Greetje KORNE-FABER (Harderwijk 1951)

4 aangeboden items van deze kunstenaar

Greetje Korne - Faber - Roodborstje op kamperfoelie. kopen? Bied vanaf 45!

Greetje Korne - Faber - Roodborstje op kamperfoelie.

Geplaatst doorNjoyart

Jaartal1989
Afmetingen62 cm x 25 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Greetje Korne - Faber - Oosters tafereel. kopen? Bied vanaf 45!

Greetje Korne - Faber - Oosters tafereel.

Geplaatst doorNjoyart

TechniekAcryl
Afmetingen55 cm x 55 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerHardboard
IngelijstIngelijst
Greetje Korne - Faber - Zonder titel. kopen? Bied vanaf 45!

Greetje Korne - Faber - Zonder titel.

Geplaatst doorNjoyart

Afmetingen40 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Greetje Korne - Faber - Zonder titel. kopen? Bied vanaf 59!

Geplaatst doorNjoyart

Jaartal1989
Afmetingen72 cm x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst