Gust Romijn - Abstracte compositie - Verkocht

Gust Romijn - Abstracte compositie kopen? Bied vanaf 475!

Gust Romijn - Abstracte compositie kopen? Bied vanaf 475!Gust Romijn - Abstracte compositie kopen? Bied vanaf 475!Gust Romijn - Abstracte compositie kopen? Bied vanaf 475!Gust Romijn - Abstracte compositie kopen? Bied vanaf 475!Gust Romijn - Abstracte compositie kopen? Bied vanaf 475!
  • Gust Romijn (1922-2010)
Type kunstwerkSchilderij
Jaartal1957
StijlAbstract
OnderwerpAbstract
IngelijstIngelijst
Afmetingen40 x 50 cm (h x b)
Incl. lijst53 x 62 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Originele lijst met gebruiksporen.
Werk uit de lyrische jaren.

Uit de nalatenschap van de Rotterdamse kunstenaar Ben Admiraal.
Het werk zelf is zeer goed alleen de lijst heeft gebruiksporen.

Gust Romijn (1922-2010)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  machteld45
Lid sinds 2019
18 verkochte items
62 cm
53 cm
50 cm
40 cm

AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieDordrecht,  Nederland
Starttijd30-11-2022 om 16:29
Eindtijd7-12-2022 om 20:11
Biedingen (9)
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken