Ruloff S.A. Manuputty - Contra
Type kunstwerk | Schilderij |
Jaartal | 1957 |
Techniek | Olieverf |
Drager | Canvas (Doek) |
Stijl | Abstract |
Onderwerp | Abstract |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 40 x 50 cm (h x b) |
Incl. lijst | 53 x 62 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |
Conditie | Zeer Goed |
Het werk zelf is zeer goed alleen de lijst heeft gebruiksporen. | |
Afhalen | Nee is niet mogelijk |
Objectlocatie | Dordrecht, Nederland |
Starttijd | 30-11-2022 om 16:29 |
Eindtijd | 7-12-2022 om 20:11 |