Gust Romijn - Abstracte compositie - Verkocht

Gust Romijn - Abstracte compositie kopen? Bied vanaf 475!
Gust Romijn - Abstracte compositie kopen? Bied vanaf 475!Gust Romijn - Abstracte compositie kopen? Bied vanaf 475!Gust Romijn - Abstracte compositie kopen? Bied vanaf 475!Gust Romijn - Abstracte compositie kopen? Bied vanaf 475!Gust Romijn - Abstracte compositie kopen? Bied vanaf 475!
  • Gust Romijn (1922-2010)
Jaartal1957
StijlAbstract
OnderwerpAbstract
IngelijstIngelijst
Afmetingen40 cm x 50 cm (h x b)
Lijst53 cm x 62 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Originele lijst met gebruiksporen.
Werk uit de lyrische jaren.

Uit de nalatenschap van de Rotterdamse kunstenaar Ben Admiraal.

Het werk zelf is zeer goed alleen de lijst heeft gebruiksporen.

Gust Romijn (1922-2010)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (2)

Geplaatst door  machteld45
FA. (1)

Lid sinds 2019
12 verkochte items
62 cm
53 cm
50 cm
40 cm
Dit item is verkocht voor 747,50 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:30-11-2022 om 16:29
Eindtijd:07-12-2022 om 20:11
Biedingen (9)
gadjogoes
07 dec. / 20:05
€ 650
Petz
07 dec. / 20:00
€ 600
gadjogoes
07 dec. / 20:00
€ 585
Petz
07 dec. / 19:55
€ 565
gadjogoes
07 dec. / 19:55
€ 545
Petz
06 dec. / 09:30
€ 525
Emil
06 dec. / 09:30
€ 505
Petz
06 dec. / 09:30
€ 500
Emil
02 dec. / 13:03
€ 475