Gustave De Smet - schilderij op linnen, handgesigneerd en ingelijst

Gustave De Smet - schilderij op linnen, handgesigneerd en ingelijst kopen? Bied vanaf 2600!
Gustave De Smet - schilderij op linnen, handgesigneerd en ingelijst kopen? Bied vanaf 2600!Gustave De Smet - schilderij op linnen, handgesigneerd en ingelijst kopen? Bied vanaf 2600!Gustave De Smet - schilderij op linnen, handgesigneerd en ingelijst kopen? Bied vanaf 2600!Gustave De Smet - schilderij op linnen, handgesigneerd en ingelijst kopen? Bied vanaf 2600!Gustave De Smet - schilderij op linnen, handgesigneerd en ingelijst kopen? Bied vanaf 2600!Gustave De Smet - schilderij op linnen, handgesigneerd en ingelijst kopen? Bied vanaf 2600!Gustave De Smet - schilderij op linnen, handgesigneerd en ingelijst kopen? Bied vanaf 2600!Gustave De Smet - schilderij op linnen, handgesigneerd en ingelijst kopen? Bied vanaf 2600!

Geplaatst door  modernart
FA. (21)

Lid sinds 2010
285 verkochte items
Alle items van deze verkoper (7)
  • Gustave De Smet (1877-1943)
Periode1800 t/m 1899
StijlImpressionistisch
OnderwerpReligieus
IngelijstIngelijst
Afmetingen40 cm x 55 cm (h x b)
Lijst80 cm x 95 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Origineel schilderij van de Belgische kunstenaar Gustave De Smet (1877-1943)
Titel: Bergenkruis te Destelbergen
Vroeg werk te dateren rond 1896
Olie op linnen
Signatuur rechstonder Gustave De Smet
Lijst is inbegrepen

Provenance: Galerij en veilingshuis De Vuyst (Lokeren)

Gustave De Smet behoorde samen met Constant Permeke en Frits Van Den Berghe tot de grote 3 van het Vlaams expressionisme. Hij behoorde ook tot de top van de Latemse school die wereldfaam verwierf.

Schilderij is een zeer goede staat

Gustave De Smet (1877-1943)

Alle items van deze kunstenaar(2)
Geplaatst door  modernart
FA. (21)

Lid sinds 2010
285 verkochte items
95 cm
80 cm
55 cm
40 cm
Starttijd:01-08-2022 om 18:47
Eindtijd:06-08-2022 om 20:28
Openingsbod€ 2600
ObjectlocatieErpe, België
VerzendingAlleen per koerier