5. Gustave De Smet

Gustave De Smet (1877-1943)

1 aangeboden items / 5 verkochte items

FA. (29 x Favoriet)

Gustave DE SMET (Gent 1877 - Deurle 1943)

Belgisch

Gustave De Smet - schilderij op linnen, handgesigneed en ingelijst kopen? Bied vanaf 2900!

Gustave De Smet - schilderij op linnen, handgesigneed en ingelijst

Geplaatst doormodernart

Eindtijd25-07-2021 om 19:55

Jaartal1899
Afmetingen75 cm x 85 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst