Guy Vandenbranden - Zonder Titel

Guy Vandenbranden - Zonder Titel kopen? Bied vanaf 3200!
Guy Vandenbranden - Zonder Titel kopen? Bied vanaf 3200!Guy Vandenbranden - Zonder Titel kopen? Bied vanaf 3200!Guy Vandenbranden - Zonder Titel kopen? Bied vanaf 3200!
  • Guy Vandenbranden (1926-2014)
Jaartal1995
TechniekAcryl
StijlAbstract
IngelijstIngelijst
Afmetingen90 cm x 70 cm (h x b)
Lijst92 cm x 72 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Dit schilderij heeft Guy gemaakt in september 1995. Het is een opvallend doek omdat hij in die periode al veel felle kleuren in zijn werk toepaste.  Zowel op linnen als bij de gouaches was er af en toe een doek dat opviel. Daarin bereikte hij de hoogste vorm van abstractie  met een paar kleurtoetsen. Er heerst een stilte en tegelijkertijd is er sprake van een minimale beweging. Het maakt dit schilderij tot een prachtig, interessant en intrigerend werk. Het is abstracte schoonheid. Het schilderij is in 1998 direct uit het atelier van de kunstenaar in ons bezit gekomen.

Starttijd:30-11-2022 om 11:51
Eindtijd:09-12-2022 om 21:29
Openingsbod € 3200
ObjectlocatieDen Oever,  Nederland
VerzendingUitsluitend afhalen op locatie