HAN (Johannes Regnerus Jozef) JANSEN (1931-1994), graficus, schilder, fotograaf en beeldhouwer. Autodidact. Zijn favoriete onderwerpen waren het Groninger landschap met zijn boerderijen en koeien en de Waddenzee. Zijn stijl is surrealistisch en abstraherend.
Zijn werk is geëxposeerd en in het bezit van o.a. het museum Boymans in Rotterdam, Het Groninger Museum, het museum Princessehof in Leeuwarden en het Singermuseum in Laren.
Titel: ‘Brinkboerderij’.
Kunstenaar: Han Jansen.
Techniek: Zeefdruk.
Oplage: 24/100
Genummerd, getiteld en gesigneerd door de kunstenaar.
In goede staat enkel aan de linkerzijde lichte vergeling. Makkelijk op te lossen met passe partout
Niet ingelijst.