Peter Klashorst - Gemengde techniek op papier - 70 x 100 cm - Gambia Model - Handgesigneerd !!!
Niet of onleesbaar gesigneerd - Bomschuit op het strand
Johan Scherrewitz - Koeien nabij een stal in landschao
Niet of onleesbaar gesigneerd - Fragmenten van Beweging
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1990 |
Techniek | Zeefdruk |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 50 x 50 cm (h x b) |
Incl. lijst | 71 x 71 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 30 |
Conditie | |||
Conditie | Zeer Goed | ||
Transport | |||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Capelle aan den ijssel, Nederland | ||
Verzenden | Pakketpost | ||
Prijs | > 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Objectlocatie | Capelle aan den IJssel, Nederland |
Starttijd | 7-10-2023 om 17:28 |
Eindtijd | 17-10-2023 om 22:45 |