Han Krug: Krijttekening, Stilleven

Han Krug: Krijttekening, Stilleven kopen? Bied vanaf 50!

Tekening / Aquarel

Verkoopprijs: € 50,00

Han Krug: Krijttekening, Stilleven kopen? Bied vanaf 50!Han Krug: Krijttekening, Stilleven kopen? Bied vanaf 50!Han Krug: Krijttekening, Stilleven kopen? Bied vanaf 50!Han Krug: Krijttekening, Stilleven kopen? Bied vanaf 50!

Geplaatst door  ISJ
FA. (1)

94 verkochte items
Alle items van deze verkoper (3)
  • Han Krug (1890-1977)
TypeTekening / Aquarel

Gesigneerd: Han Krug
Jaar: 1927

De krijttekening is achter glas ingelijst.
Originele lijst.
Op de achterzijde staat nog een schildering (olieverf, foto 4)

Afmetingen: 44,5 x 34 cm

Het geheel is in perfecte staat.

Johannes "Han" Krug (Den Haag, 1890 - 1977) was een Nederlands kunstenaar.
Van 1904 tot 1908 volgde hij een opleiding aan de Academie van Beeldende Kunsten te Den Haag en werkte daarna enige tijd als lithograaf bij drukkerij Mouton (Den Haag) en drukkerij van Leer (Amsterdam). Rond 1910 vestigde hij zich weer in zijn geboortestad.
Hij begon ook in die tijd landschappen te schilderen en te tekenen. Na 1918 begon hij houtsnedes te maken waarin hij een grote vaardigheid kreeg, veelal landschappen maar ook visitekaartjes, ex-libris- en bibliofiele uitgaves. Hij kreeg een erediploma op de tentoonstelling te Los Angeles van The Bookplate Association.
In 1923 werd hij lid van Pulchri Studio. In de jaren 30 begon Han Krug grote duinlandschappen te schilderen in olieverf. Na de oorlog ging hij op dezelfde voet verder met het maken van landschappen en was o.a. mede-oprichter van de Haagse Aquarellisten.

De tekening wordt goed verpakt en aangetekend verzonden.
Ophalen is ook mogelijk.

Dit item is verkocht voor 50,00

Starttijd:23-07-2016 om 18:47
Eindtijd:30-07-2016 om 18:47

Biedingen (1):

mulders
30 jul. / 18:42
€ 50