5. Han Krug

Han Krug (1890-1977)

13 aangeboden items / 189 verkochte items

FA. (37 x Favoriet)

Han KRUG (Den Haag 1890 - Den Haag 1977)

Krug was een Nederlands kunstenaar. Hij studeerde aan de Academie voor Beeldende Kunsten in Den Haag. Rond 1910 begon hij in Den Haag een eigen reclame- en decoratieatelier. In 1923 werd hij lid van Pulchri Studio. In de jaren 30 begon hij grote duinlandschappen te schilderen in olieverf. Tijdens de Tweede Wereldoorlog was hij genoodzaakt onder te duiken in Wieringen. Na de oorlog ging hij op dezelfde voet verder met het maken van landschappen en was o.a. mede-oprichter van de haagse Aquarellisten.

13 aangeboden items van deze kunstenaar
Han Krug - VERBODEN ZEE - Gedichten Herman Lysen met houtsnedes 1945 kopen? Bied vanaf 45!

Han Krug - VERBODEN ZEE - Gedichten Herman Lysen met houtsnedes 1945

Bijzondere Uitgaves

Geplaatst doorunicapb

Jaartal1945
TechniekBoek met Originele Grafiek
Afmetingen24.5 cm x 17.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Han Krug - Boerderij met hooiberg Soestdijk - Gemengde techniek kopen? Bied vanaf 25!

Han Krug - Boerderij met hooiberg Soestdijk - Gemengde techniek

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorlenteman

Jaartal1968
TechniekAquarel
Afmetingen13.5 cm x 22 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
Han Krug - Rustend vee met dekkleden - Gemengde techniek kopen? Bied vanaf 25!

Han Krug - Rustend vee met dekkleden - Gemengde techniek

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorlenteman

Jaartal1967
TechniekAquarel
Afmetingen20 cm x 24 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Han Krug - Aquarel "Ankeveen" 1960 kopen? Bied vanaf 25!

Han Krug - Aquarel "Ankeveen" 1960

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorEVart

Jaartal1960
TechniekAquarel
Afmetingen20 cm x 28 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Han Krug - Drie zeldzame etsen: Landschappen, molen en Pierrot kopen? Bied vanaf 40!

Han Krug - Drie zeldzame etsen: Landschappen, molen en Pierrot

Geplaatst doorEVart

Jaartal1914
TechniekEts
Afmetingen23 cm x 11 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Han Krug - Drie originele etsplaten en afdruk 1919 kopen? Bied vanaf 75!

Han Krug - Drie originele etsplaten en afdruk 1919

Geplaatst doorEVart

Jaartal1919
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen9 cm x 13 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Han Krug - Aquarel tekening "Bas Meudon" 1929 kopen? Bied vanaf 20!

Han Krug - Aquarel tekening "Bas Meudon" 1929

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorEVart

Jaartal1929
TechniekAquarel
Afmetingen9 cm x 13.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Han Krug - Aquarel " Barchem" 1941 kopen? Bied vanaf 35!

Han Krug - Aquarel " Barchem" 1941

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorEVart

Jaartal1941
TechniekAquarel
Afmetingen25 cm x 36 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Han Krug - Krijt tekening Haags Landschap 1925 kopen? Bied vanaf 35!

Han Krug - Krijt tekening Haags Landschap 1925

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorEVart

Jaartal1925
TechniekPastel/Krijt
Afmetingen24 cm x 37 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Han Krug - Aquarel "Belgische Ardennen" 1950 kopen? Bied vanaf 25!

Han Krug - Aquarel "Belgische Ardennen" 1950

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorunicapb

Jaartal1941
TechniekAquarel
Afmetingen24 cm x 15 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Han Krug - Tweeluik Aquarel Roupy en kalkgroeve 1957 kopen? Bied vanaf 25!

Han Krug - Tweeluik Aquarel Roupy en kalkgroeve 1957

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorEVart

Jaartal1957
TechniekAquarel
Afmetingen13 cm x 35 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Han Krug - Aquarel op papier "Soestdijk" 25 Oktober 1972 kopen? Bied vanaf 20!

Han Krug - Aquarel op papier "Soestdijk" 25 Oktober 1972

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorEVart

Jaartal1972
TechniekAquarel
Afmetingen18.5 cm x 24 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Han Krug - Strandgezicht - Kleurtekening kopen? Bied vanaf 25!

Han Krug - Strandgezicht - Kleurtekening

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorlenteman

Jaartal1937
TechniekPastel/Krijt
Afmetingen18 cm x 24 cm (h x b)
IngelijstNiet Ingelijst