Han Krug - Reizigers - Verkocht

Han Krug - Reizigers kopen? Bied vanaf 35!
Tekening / Aquarel

Han Krug - Reizigers kopen? Bied vanaf 35!Han Krug - Reizigers kopen? Bied vanaf 35!Han Krug - Reizigers kopen? Bied vanaf 35!Han Krug - Reizigers kopen? Bied vanaf 35!Han Krug - Reizigers kopen? Bied vanaf 35!Han Krug - Reizigers kopen? Bied vanaf 35!Han Krug - Reizigers kopen? Bied vanaf 35!
  • Han Krug (1890-1977)
Type kunstwerk Tekening / Aquarel
Jaartal 1920
Techniek Pastel/Krijt
Stijl Klassiek
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 22.5 x 37 cm (h x b)
Incl. lijst 36.5 x 51.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Hand gesigneerd, Han Krug. 1920. Reizigers, nomaden.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Sint maartensdijk, Nederland
Binnen Nederland € 8,70
Naar België € 19,50
Naar Duitsland € 19,50
Europese Unie € 19,50