Han Mes - zonder titel - Verkocht

Han Mes - zonder titel kopen? Bied vanaf 700!
Han Mes - zonder titel kopen? Bied vanaf 700!Han Mes - zonder titel kopen? Bied vanaf 700!Han Mes - zonder titel kopen? Bied vanaf 700!Han Mes - zonder titel kopen? Bied vanaf 700!Han Mes - zonder titel kopen? Bied vanaf 700!
  • Han Mes (1936)
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
Afmetingen30 cm x 40 cm (h x b)
Lijst45 cm x 55 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Dit werk op paneel is ingelijst in een vergulde brede baklijst.

Het werk zelf is in prima staat, de vergulde lijst heeft wat schade maar voldoet nog prima.

Han Mes (1936)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (5)
Geplaatst door  inart

Lid sinds 2020
6 verkochte items
55 cm
45 cm
40 cm
30 cm
Dit item is verkocht voor 862,50 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:26-03-2021 om 21:51
Eindtijd:18-04-2021 om 17:28
muus2000
18 apr. / 17:03
€ 750