Hannie Bouman - Hannie Bouman, Zich likkende Siamees, Aquarel - Verkocht

Hannie Bouman, Zich likkende Siamees, Aquarel kopen? Bied vanaf 25!
Tekening / Aquarel

Hannie Bouman, Zich likkende Siamees, Aquarel kopen? Bied vanaf 25!Hannie Bouman, Zich likkende Siamees, Aquarel kopen? Bied vanaf 25!Hannie Bouman, Zich likkende Siamees, Aquarel kopen? Bied vanaf 25!
  • Hannie Bouman (1919)
Type kunstwerkTekening / Aquarel

Karakteristieke aquarel door Hannie Bouman

Voorstelling van een zich schoonlikkende Siamees

Losbladig, zichtmaat 31x18, bladmaat 37x27

Gemonogrammeerd en gedateerd r.o. 'HB' en '63'

Authenticiteit volledig gegarandeerd

Hannie Bouman (1919)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  lenteman
3358 verkochte items
Alle items van deze verkoper (30)

Starttijd16-8-2015 om 20:32
Eindtijd23-8-2015 om 15:32
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken