Hans Abbing - Ets: Naakt - 1983 - Verkocht

Hans Abbing - Ets: Naakt - 1983 kopen? Bied vanaf 55!

Verkoopprijs: € 63,25 (Incl. 15% veilingkosten)

Hans Abbing - Ets: Naakt - 1983 kopen? Bied vanaf 55!Hans Abbing - Ets: Naakt - 1983 kopen? Bied vanaf 55!Hans Abbing - Ets: Naakt - 1983 kopen? Bied vanaf 55!Hans Abbing - Ets: Naakt - 1983 kopen? Bied vanaf 55!

Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (173)

5413 verkochte items
Alle items van deze verkoper (312)
  • Hans Abbing (1946)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1983
TechniekDroge Naald
OnderwerpNaakt
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen32.5 cm x 49.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage5/20
Ets van Hans Abbing uit 1983. Nummer: 5/20. Afmetingen blad: H32.5 x b49.5cm. Afmetingen voorstelling: H24 x b29.5cm. Het werk is rechts onderaan, met potlood, gesigneerd en gedateerd door de kunstenaar. De authenticiteit van het aangeboden werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gegarandeerd.

Na een studie economie aan de universiteit van Groningen, die hij in 1970 cum laude afsloot, werkte hij aanvankelijk in Groningen, en later enige jaren bij het Ministerie van Cultuur, Recreatie en Maatschappelijk Werk. In 1978 ging hij studeren aan de Gerrit Rietveld Academie in Amsterdam, die hij in 1983 met een diploma verliet. Aanvankelijk maakte hij veel schilderijen en grafiek, maar later is hij zich meer gaan bezighouden met tekeningen, vaak koppen of naakten in kleur, en fotografie, waarin hij veel gebruik maakte van vervormingen.

Ondertussen hield en houdt hij zich ook bezig met economie, speciaal de economie van de kunst. Van 1990-2005 gaf hij les aan de Rotterdamse Erasmus Universiteit, waar hij in 2002 promoveerde. Van september 2005 tot augustus 2008 was Abbing bijzonder hoogleraar in de kunstsociologie aan de Universiteit van Amsterdam, waar hij de Boekman-leerstoel bekleedde.

De voorstelling is in zeer goede staat. Wat kreukels op de witte randen

Hans Abbing (1946)

Alle items van deze kunstenaar(2)
Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (173)

5413 verkochte items
49.5 cm
32.5 cm
Dit item is verkocht voor 63,25(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:12-07-2020 om 15:38
Eindtijd:10-08-2020 om 20:16
waarschipper
10 aug. / 20:09
€ 55