FA. (1)

Hans Buining - Vogels

Hans Buining - Vogels kopen? Bied vanaf 45!
Hans Buining - Vogels kopen? Bied vanaf 45!Hans Buining - Vogels kopen? Bied vanaf 45!Hans Buining - Vogels kopen? Bied vanaf 45!Hans Buining - Vogels kopen? Bied vanaf 45!Hans Buining - Vogels kopen? Bied vanaf 45!

Geplaatst door  John54
FA. (6)

Lid sinds 2018
134 verkochte items
Alle items van deze verkoper (27)
  • Hans Buining (1934)
Jaartal1982
TechniekEts
IngelijstIngelijst
Afmetingen25 cm x 32 cm (h x b)
Lijst42 cm x 48 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage2/20
Deze ets is rechtsonder gesigneerd en gedateerd. Het werk is ingelijst met passe-partout en zit achter glas.

Hans Buining (1934)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  John54
FA. (6)

Lid sinds 2018
134 verkochte items
48 cm
42 cm
32 cm
25 cm
Starttijd:03-01-2021 om 15:37
Eindtijd:17-01-2021 om 20:50
Openingsbod€ 45
ObjectlocatieHeeze, Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa