Hans Ebeling Koning - Hans Ebeling Koning zeefdruk - Verkocht

Hans Ebeling Koning zeefdruk kopen? Bied vanaf 75!
Grafiek (handgesigneerd)

  • Hans Ebeling Koning (1931)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Gesigneerd Handgesigneerd

Hans EbelingKoning.

Zeefdruk ingelijst.90 x115 cm.

genummerden gesigneerd. in prima staat

Titel: Twee figuren

Hans Ebeling Koning (1931)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  Renee
3262 verkochte items
Alle items (48)