Ruloff S.A. Manuputty - Contra
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1987 |
Techniek | Zeefdruk |
Stijl | Abstract |
Onderwerp | Abstract |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 44 x 65 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Mooi geometrische zeefdruk van Hans Klaui,Verkeert in goede staat. Kan worden afgehaald met passe partout bij Rotor de schatkamer in Gorinchem of verzonden worden zonder passe partout per aangetekende post in een stevige kartonnen verpakking. In verband met onze grote collectie Hans Klaui kan de nummering op de foto afwijken van het beschreven werk. De beschreven nummering is de juiste.
ook kunne wij uw inlijstingen verzorgen.
Conditie | |||||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||||
Transport | |||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||
Prijs | Tot 2 kg.
Objectlocatie | Gorinchem, Nederland |
Starttijd | 21-11-2022 om 14:52 |
Eindtijd | 5-12-2022 om 20:02 |