Hans Klaui - zonder titel - Verkocht

Hans Klaui - zonder titel kopen? Bied vanaf 25!
Hans Klaui - zonder titel kopen? Bied vanaf 25!Hans Klaui - zonder titel kopen? Bied vanaf 25!
  • Hans Klaui (1945)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1987
StijlAbstract
OnderwerpAbstract
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen44 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Mooi geometrische zeefdruk van Hans Klaui,Verkeert in goede staat.  Kan worden afgehaald met passe partout bij Rotor de schatkamer in Gorinchem of verzonden worden zonder passe partout per aangetekende post in een stevige kartonnen verpakking. In verband met onze grote collectie Hans Klaui kan de nummering op de foto afwijken van het beschreven werk. De beschreven nummering is de juiste.

ook kunne wij uw inlijstingen verzorgen.

Hans Klaui (1945)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (6)

Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (98)

2735 verkochte items
Alle items van deze verkoper (464)
65 cm
44 cm
Dit item is verkocht voor 28,75 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:21-11-2022 om 14:52
Eindtijd:05-12-2022 om 20:02
animacura2
02 dec. / 16:54
€ 25