Hans Kuyt - Belcampo - Het Grote Gebeuren - De Duivels - Verkocht

Hans Kuyt - Belcampo - Het Grote Gebeuren - De Duivels kopen? Bied vanaf 75!
Grafiek (handgesigneerd)

Hans Kuyt - Belcampo - Het Grote Gebeuren - De Duivels kopen? Bied vanaf 75!Hans Kuyt - Belcampo - Het Grote Gebeuren - De Duivels kopen? Bied vanaf 75!Hans Kuyt - Belcampo - Het Grote Gebeuren - De Duivels kopen? Bied vanaf 75!Hans Kuyt - Belcampo - Het Grote Gebeuren - De Duivels kopen? Bied vanaf 75!
  • Hans Kuyt (1944-1971)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1967
Techniek Ets
Stijl Surrealistisch
Onderwerp Figuren
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 17 x 25 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 8/10
Unieke kans om bijna 50 jaar na het overlijden van Zaankanter Hans Kuyt een kunstwerk te kopen. 23|24 februari 2019 vind er een verkoop expositie plaats van zijn werk bij Zaansgroen in Zaandam.
Hans (Johannes) Kuyt (Zaandam 1944-1971) was veelbelovend graficus en tekenaar met een atelier aan het Westzijderveld. Hij studeerde cum laude af aan de Gerrit Rietveld academie afdeling vrije grafiek (lessen van Broer en Metz) en kreeg les van Gerrit de Jong (1905-1978). Hans ontwikkelde een eigen surrealistische stijl waarin vervormingen van de zichtbare werkelijkheid kenmerkend waren.
Komt uit collectie kunstenaar zelf

Hans Kuyt (1944-1971)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  Zaansgroen
Lid sinds 2017
874 verkochte items
Alle items (53)
25 cm
17 cm