| Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
| Jaartal | 1984 |
| Techniek | Ets |
| Drager | Papier |
| Stijl | Realistisch |
| Onderwerp | Figuren |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 22 x 16 cm (h x b) |
| Incl. lijst | 38 x 29 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Oplage | 500 |
| Conditie | |||||||
| Conditie | Goed | ||||||
| In goede gebruikte staat. een enkel klein drukplekje. | |||||||
| Transport | |||||||
| Verzenden | Pakketpost | ||||||
| Prijs | Tot 10 kg.
| Garantie | |||||||