Hans Truijen - Hans Truijen, gouache, titel niet bekend - Verkocht

Hans Truijen, gouache, titel niet bekend kopen? Bied vanaf 1500!

Hans Truijen, gouache, titel niet bekend kopen? Bied vanaf 1500!Hans Truijen, gouache, titel niet bekend kopen? Bied vanaf 1500!
  • Hans Truijen (1928-2005)
Type kunstwerk Schilderij

Gouache Hans Truijen, gesigneerd, 1992

ingelijst in zilverkleurig alu frame 89 x 74, in nieuwstaat

afbeelding 65 x 50

Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Munstergeleen, Nederland