Hans Vanhorck - Afscheid - Lithografie - Verkocht

Hans Vanhorck - Afscheid - Lithografie kopen? Bied vanaf 25!

Verkoopprijs: € 23,00 (Incl. 15% veilingkosten)

Hans Vanhorck - Afscheid - Lithografie kopen? Bied vanaf 25!Hans Vanhorck - Afscheid - Lithografie kopen? Bied vanaf 25!Hans Vanhorck - Afscheid - Lithografie kopen? Bied vanaf 25!Hans Vanhorck - Afscheid - Lithografie kopen? Bied vanaf 25!Hans Vanhorck - Afscheid - Lithografie kopen? Bied vanaf 25!Hans Vanhorck - Afscheid - Lithografie kopen? Bied vanaf 25!Hans Vanhorck - Afscheid - Lithografie kopen? Bied vanaf 25!Hans Vanhorck - Afscheid - Lithografie kopen? Bied vanaf 25!Hans Vanhorck - Afscheid - Lithografie kopen? Bied vanaf 25!

Geplaatst door  collectioneur
FA. (7)

Lid sinds 2019
160 verkochte items
Alle items van deze verkoper (17)
  • Hans Vanhorck (1952)
Jaartal1989
TechniekLitho
StijlAbstract
OnderwerpAbstract
IngelijstIngelijst
Afmetingen48 cm x 33 cm (h x b)
Lijst63 cm x 48 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage50
Lithografie in solide Nilesen lijst.
ConditieRedelijk

Licht verkleuring en glaschip.

Hans Vanhorck (1952)

Alle items van deze kunstenaar(18)
Geplaatst door  collectioneur
FA. (7)

Lid sinds 2019
160 verkochte items
48 cm
63 cm
33 cm
48 cm
Dit item is verkocht voor 23,00(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:26-07-2020 om 22:43
Eindtijd:21-12-2020 om 22:09
JHS56
21 dec. / 21:33
€ 20