Hans Vanhorck - Mwadi - Verkocht

Hans Vanhorck - Mwadi kopen? Bied vanaf 125!

Verkoopprijs: € 143,75 (Incl. 15% veilingkosten)

Hans Vanhorck - Mwadi kopen? Bied vanaf 125!Hans Vanhorck - Mwadi kopen? Bied vanaf 125!Hans Vanhorck - Mwadi kopen? Bied vanaf 125!

Geplaatst door  vanbellencolour
FA. (19)

1052 verkochte items
Alle items van deze verkoper (22)
  • Hans Vanhorck (1952)
TechniekLitho
OnderwerpAbstract
IngelijstIngelijst
Afmetingen109 cm x 129 cm (h x b)
Lijst114 cm x 134 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage99
In houten lijst. Met plexiglas, scheelt aanzienlijk in gewicht.

Hans Vanhorck (1952)

Alle items van deze kunstenaar(18)
FA. (19)

1052 verkochte items
134 cm
114 cm
129 cm
109 cm
Dit item is verkocht voor 143,75(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:05-04-2020 om 19:47
Eindtijd:12-04-2020 om 22:19
Olga_habets
11 apr. / 23:19
€ 125