Albert Cambeen - Aquatint & Aquarel
Leonore Adler - Frankfort bij nacht
Henri Jacobs - Studie voor Igitur
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1996 |
Techniek | Zeefdruk |
Stijl | Abstract |
Onderwerp | Abstract |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 54 x 39 cm (h x b) |
Incl. lijst | 80 x 63 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 7/40 |
Conditie | |||||||
Conditie | Goed | ||||||
Zeefdruk is in zeer goede staat. De lijst weet ik niet of het schade is of dat de lijst zo hoort. Kijk de foto's voor een goede indruk. | |||||||
Transport | |||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||
Prijs | Tot 10 kg.
Objectlocatie | Alkmaar, Nederland |
Starttijd | 11-11-2022 om 23:36 |
Eindtijd | 23-11-2022 om 22:08 |