Hans Verweij - Schoppenvrouw - Verkocht

Hans Verweij - Schoppenvrouw kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 17,00

Hans Verweij - Schoppenvrouw kopen? Bied vanaf 1!Hans Verweij - Schoppenvrouw kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  Renee
FA. (50)

2688 verkochte items
Alle items van deze verkoper (24)
  • Hans Verweij (1928-2011)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1986
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen50 cm x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Hans VerweijKleurenlithogesigneerd met potlood.Uitgever; Bebertgenummerd; a.p Artist Proof

Hans Verweij (1928-2011)

Alle items van deze kunstenaar(2)
Geplaatst door  Renee
FA. (50)

2688 verkochte items
32 cm
50 cm
Dit item is verkocht voor 17,00
Starttijd:08-12-2018 om 09:40
Eindtijd:15-12-2018 om 13:30
Biedingen (7)
gijsbertus340
15 dec. / 07:40
€ 17
Jan_
15 dec. / 07:40
€ 15
Jan_
14 dec. / 13:04
€ 12
gijsbertus340
14 dec. / 13:04
€ 7
gijsbertus340
14 dec. / 07:07
€ 5
devaanhoek
14 dec. / 07:07
€ 3
devaanhoek
09 dec. / 18:07
€ 1