| Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
| Periode | 1945 t/m 1999 |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
Massive Attack is een indringende zeefdruk van Harald Vlugt uit 1993. Opgenomen in passepartout met achtervel van galerie-kwaliteit. Beeldformaat 58 x 42 cm met een totaalafmeting van 80 x 60cm.
Gesigneerd, betiteld, gedateerd en oplagevermelding in potlood. Uitstekende conditie.
De prent wordt vlak verzonden. Verzendkosten 10 euro.
| Transport | |
| Garantie | |