Harald Vlugt - MASSIVE ATTACK - Verkocht

Grafiek (handgesigneerd)

  • Harald Vlugt (1957)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Gesigneerd Handgesigneerd

Massive Attack is een indringende zeefdruk van Harald Vlugt uit 1993. Opgenomen in passepartout met achtervel van galerie-kwaliteit. Beeldformaat 58 x 42 cm met een totaalafmeting van 80 x 60cm.

Gesigneerd, betiteld, gedateerd en oplagevermelding in potlood. Uitstekende conditie.

De prent wordt vlak verzonden. Verzendkosten 10 euro.